НОВОСТИ

Аеропортом "Херсон" зацікавились компанії з вантажного перевезення

28 октября 2016 13:06 | Новости

«Ми робимо все, щоб аеропорт «Херсон» став привабливим для авіакомпаній, що займаються вантажними та пасажирськими авіаперевезеннями. І зараз ми націлені саме на таку стратегію розвитку нашого комунального підприємства. На завершальній стадії - ремонт вантажного терміналу, про це повідомляє видання "ПІК".

«Турецькі авіалінії» дуже зацікавлені в такому терміналі. Ми також розширяємо полосу з 42 метрів до 45 метрів та подовжуємо з 2,5 кілометрів до 3,1 кілометра», - розповів депутат Херсонської обласної ради, голова профільної комісії Юрій Рожков, який уже два роки курує цей проект.

Він акцентував увагу на тому, що спорудження такої полоси дасть можливість приймати важкі літаки.

«Ми також зможемо приймати й Боїнги, - відзначив Ю.Рожков. - На жаль, один з українських проектантів ввів нас в оману, надавши некоректну інформацію про те, що компанія «Боїнг» шукає запасний аеродром замість окупованого аеродрому в Криму. Ми цю інформацію оприлюднили, тому експерти звернули нашу увагу: компанія займається спорудженням літаків, а не авіаперевезеннями. Проте, перед нами стоїть завдання створити умови для того, щоб в аеропорт «Херсон» заходили важкі літаки, щоб до нас заходили авіаперевізники, які використовують «Боїнги», щоб аеропорт зайняв нішу, яку втратили аеропорти, розташовані на окупованих територіях у Криму та на сході України - така наша стратегія. Саме тому ми займаємося реконструкцією перону, займаємося придбанням обладнання», - поінформував Юрій Рожков.

Джерело: khersondaily.com

Новости RSS   Просмотров(174)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
До Дня серця у Херсоні відбудеться навчально-профілактична акція
До Дня серця у Херсоні відбудеться навчально-профілактична акція 29 сентября 2016

До Всесвітнього Дня серця, який відзначається щорічно 29 вересня і покликаний звернути увагу суспільства на проблему серцево-судинних захворювань, у Херсонській міській клінічній лікарні ім. А. і О. Тропіних відбудеться акція з виявлення факторів ризику розвитку хвороб системи кровообігу.

Просмотров (167)
На Херсонщині поповнення «швидкої»
На Херсонщині поповнення «швидкої» 30 августа 2016

Під час курортного сезону навантаження на працівників екстреної медичної допомоги більшає. Адже потрібно обслуговувати і приморські території.

Просмотров (178)
Пepвыe пoлицeйcкиe Xepcoнщины пoлучили нoвую фopму
Пepвыe пoлицeйcкиe Xepcoнщины пoлучили нoвую фopму 28 июля 2016

B пoдpaздeлeния Haциoнaльнoй пoлиции в Xepcoнcкoй oблacти нaчaлa пocтупaть нoвaя фopмa.

Просмотров (188)
Вернутся к разделу: Херсонские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)