НОВОСТИ

Свято «Червоного носу» по-херсонські

7 декабря 2010 11:52 | Новости

 Неофіційне національне свято Британії, засноване ще 1985 року англійським сценаристом, режисером та актором Річардом Кертісом, захопило педагогічний, учнівський і батьківський колективи своєю нестандартністю та головне – ефективністю.

Таку інформацію поширив сайт управління освіти міської ради.

Свято доброчинності, організоване у рамках декади іноземних мов, що триває з 22 листопада по 3 грудня, дозволило учням втілити у життя найоригінальніші ідеї.

Вихованці молодшої школи, перевтілившись у казкових героїв, задовго до початку акції, повідали у віршованій формі та під музичний супровід скрипки учням кожного класу про важливість події, що наближалася.

У день «Червоного носу» школярі підготували виставку проектів «Мій вихованець», стали організаторами та учасниками гумористичного дефіле, дарували одне одному та своїм учителям так звані бейджики «мовчання».

Виручені від проведених конкурсів гроші разом із зібраними книгами, одягом, іграшками, учні школи вирішили подарувати у День Святого Миколая вихованцям дитячого будинку «Теремок».

Подібна форма благодійної акції є новою, але результат – вражаючий. Організатори «Червоного носу» по-херсонському пообіцяли, що попіклуються про щорічне проведення цього свята.

Новости RSS   Просмотров(1677)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
У Херсоні розпочато приватизацію кімнат у гуртожитках
У Херсоні розпочато приватизацію кімнат у гуртожитках 1 ноября 2010

Процедуру по реалізації конституційного права на житло громадян, які тривалий час на законних підставах проживають у гуртожитках, впроваджено за дорученням міського голови Володимира Сальдо.

Просмотров (1940) Комментариев (1)

...

1 января 1970 03:00 |
У Херсоні страйки не допомагають тролейбусникам
У Херсоні страйки не допомагають тролейбусникам 30 апреля 2010

Співробітників не влаштовують темпи погашення заборгованості по зарплаті.

Просмотров (1592)
Вернутся к разделу: Херсонские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)