НОВОСТИ

На Херсонщині відпрацьовують ринок обігу спирту та алкогольної продукції

25 ноября 2010 12:12 | Новости

 Тож з 15 листопада на території Херсонської області проводилося комплексне цільове відпрацювання ринку обігу спирту й алкогольної продукції. Метою заходів є виявлення необлікованого спирту та фальсифікату, підпільних цехів, які виготовляють з недоброякісної сировини лікеро-горілчані вироби (що може становити загрозу життю і здоров’ю людей) та реалізовують таку продукцію в роздрібній і оптовій мережі на території Херсонській області.

У відпрацюванні задіяні працівники Управління по боротьбі зі злочинами у сфері економіки, Управління по боротьбі з організованою злочинністю, Управління громадської безпеки та УДАІ УМВС.

Головним завданням міліціонерів є викриття фактів виготовлення, реалізації не облікованого спирту та розкрадання готової продукції посадовими особами виноробних підприємств. Перевіряється інформація про роботу підпільних цехів, які виготовляють фальсифікований алкоголь та реалізують його у роздрібній мережі. Перевіряються підприємства торгівлі, які оптом реалізовують алкогольні напої, надають послуги громадського харчування, склади бази, сховища по вилученню з обігу фальсифікованої алкогольної продукції.

Спільно з органами прокуратури вживаються заходи по документуванню фактів корупції та хабарництва з боку працівників податкових органів, які здійснюють контроль за діяльністю підприємств, що виготовляють та реалізовують спирт і лікеро-горілчану продукцію.

Протягом відпрацювання підрозділами ДСБЕЗ складено 51 адміністративний протокол за ст. 156 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення правил торгівлі алкогольними напоями).

Вилучено 3172,4 літрів спирту та 685 пляшок алкогольних напоїв із ознаками фальсифікату. На теперішній час проводиться дослідження, по завершенню якого прийматиметься рішення про порушення кримінальної справи. Знято з реалізації більше ніж 30 тис. пляшок. На теперішній час проводиться дослідження щодо наявності ознак фальсифікату.

З 22 листопада розпочалося всеукраїнське цільове відпрацювання ринку обігу спирту й алкогольної продукції. Питання боротьби з тіньовим обігом спирту та алкогольних напоїв залишаються і досі актуальними та проблемними для Херсонщини. Робота в даному напрямку триває та знаходиться під постійним контролем керівництва УМВС України в Херсонській області.

Новости RSS   Просмотров(2154)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
В Херсонской области нехватку участковых компенсируют дружинниками
В Херсонской области нехватку участковых компенсируют дружинниками 25 ноября 2010

В Херсонской области, в связи с острой нехваткой участковых инспекторов милиции, планируется активизировать работу по привлечению общественности к охране общественного порядка.

Просмотров (1673)
Херсонський міський голова і депутати стали донорами
Херсонський міський голова і депутати стали донорами 25 ноября 2010

Міський голова Херсона Володимир Сальдо, його заступники, керівники виконавчих органів та депутати міської ради у середу взяли участь в акції "Ріка життя", організованій у Херсонському обласному Центрі служби крові.

Просмотров (2014)
У Херсоні розпочато приватизацію кімнат у гуртожитках
У Херсоні розпочато приватизацію кімнат у гуртожитках 1 ноября 2010

Процедуру по реалізації конституційного права на житло громадян, які тривалий час на законних підставах проживають у гуртожитках, впроваджено за дорученням міського голови Володимира Сальдо.

Просмотров (1941) Комментариев (1)

...

1 января 1970 03:00 |
Вернутся к разделу: Херсонские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)