НОВОСТИ

Херсонський міський голова і депутати стали донорами

25 ноября 2010 11:59 | Новости

 Акція проходить з 23 по 26 листопада та спрямована на допомогу дітям, що знаходяться на лікуванні в онкогематологічному відділенні обласної дитячої клінічної лікарні.

Разом з Володимиром Сальдо кров для онкохворих дітей здавали ще 20 осіб - представників Херсонської міської ради.

Усі вони, як цього вимагають нормативи, ознайомилися із протипоказаннями до виконання донорських функцій, заповнили відповідні анкети, пройшли аналіз крові на гемоглобін та визначення її групи, вимірювання артеріального тиску, були оглянуті дерматовенерологом та терапевтом та отримали легкий сніданок - солодкий чай і печиво.

Зібрана донорська кров пройде тестування на інфекції, які передаються через кров, та 180 діб карантинізації - інкубаційний період зберігання при спеціальній температурі, протягом якого зазначені інфекції можуть проявитися. Лише після цього та додаткового обстеження донорів плазма крові буде передана до лікувальної установи.

Як зазначила в. о. головного лікаря обласного Центру служби крові Наталія Расинська, основною позицією Центру є інфекційна безпека препаратів та компонентів крові. Саме для цього декілька років тому була створена і постійно оновлюється база даних донорів по області.

Учасники благодійної акції відмовилися від грошової компенсації, що виплачується за здавання крові дозою 470 мл. Як зазначив міський голова, не використовуватимуть вони і додатковий день відпочинку, передбачений Законом України "Про донорство крові та її компонентів".

"Я розумію, що законом передбачено звільнення від роботи у день здавання крові та день після цього, але таких пільг дозволити собі не можемо. Головна пільга - це те, що приносить здоров'я людям, - підкреслив В. Сальдо. - Ми допомагаємо онкохворим дітям тим, чим можемо допомогти. Дуже важливо, коли людина, котра потребує допомоги, знає, що отримає її".

Міський голова також наголосив, що акція об'єднала депутатів міської ради від різних політичних сил. "У цьому питанні немає і не може бути політики. Ми маємо єдиний погляд - людське життя і людське здоров'я", - підкреслив він.

Акція триватиме. Вже завтра до неї долучаться інші представники депутатського корпусу.

Донори можуть здавати кров як безоплатно, так і за відповідну грошову винагороду. Сума грошової компенсації, що виплачується донорові при здаванні крові дозою 470 мл, становить 75 грн 20 коп. Кожній особі, що здійснила донорські функції, видається також талон на обід вартістю понад 26 грн та довідка, що є підставою для отримання пільг, передбачених Законом України "Про донорство крові та її компонентів".

Новости RSS   Просмотров(2013)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
У Херсоні розпочато приватизацію кімнат у гуртожитках
У Херсоні розпочато приватизацію кімнат у гуртожитках 1 ноября 2010

Процедуру по реалізації конституційного права на житло громадян, які тривалий час на законних підставах проживають у гуртожитках, впроваджено за дорученням міського голови Володимира Сальдо.

Просмотров (1940) Комментариев (1)

...

1 января 1970 03:00 |
Юридических перспектив к обжалованию выборов в Херсоне нет, однако пересчет голосов на участках с нарушениями приведет к коррекции результатов
Юридических перспектив к обжалованию выборов в Херсоне нет, однако пересчет голосов на участках с нарушениями приведет к коррекции результатов 1 ноября 2010

Комитет избирателей Украины указывает на отсутствие в рамках существующего законодательства весомых юридических перспектив к признанию выборов в Херсоне недействительными в судебном порядке. В то же время, пересчет голосов на участках, где были документально зафиксированы серьезные нарушения, может существенно скорректировать результаты голосования.

Просмотров (1112)
В херсонскую психбольницу завезли в два раза больше бюллетеней
В херсонскую психбольницу завезли в два раза больше бюллетеней 1 ноября 2010

А в соседствующий с ним туберкулезный диспансер - в шесть раз больше необходимого.

Просмотров (1204) Комментариев (1)

...

1 января 1970 03:00 |
Вернутся к разделу: Херсонские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)